Veletrhy pracovních příležitostí na UK

Den firem pro matematiku a informatiku 2016 - CareerMarket


Den firem pro matematiku a informatiku je určen všem studentům a absolventům Matematicko-fyzikální fakulty UK, kteří si chtějí rozšířit obzory o možnostech uplatnění v oblastech matematiky a informatiky, mohou zde získat kontakty, konkrétní nabídky stáží, trainee programů, brigád i pracovních míst. Návštěvníci mají možnost setkat se zástupci firem po celý den osobně na stáncích nebo zhlédnout jednotlivé prezentace v Malé aule. Vstup je volný, vítáni jsou i studenti a absolventi z dalších vysokých škol (VŠE, ČVUT aj.).Termín:

3. dubna 2017

Místo:

Matematicko-fyzikální fakulta UK v Praze, Malostranské náměstí 25, Praha 1

Web:

http://www.careermarket.cz/careermarket/den-firem-pro-matematiku-a-informatiku
Trimed Job


Veletrh práce 3. lékařské fakulty je akce pořádaná spolkem studentů Trimed ve spolupráci s 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy. Program je koncipován jak pro studenty nižších ročníků, tak pro absolventy magisterského oboru Všeobecné lékařství a bakalářských oborů Všeobecná sestra a Fyzioterapie. V průběhu celého dne budou probíhat přednášky uznávaných odborníků z oblasti medicíny, jejichž cílem je přiblížit posluchačům charakter jednotlivých oborů a možnosti uplatnění, které nabízejí. Přednášet budou i lékaři pracující v zahraničí, kteří se podělí o své cenné zkušenosti. Mimo jiné budou probíhat prezentace zdravotnických zařízení, kde kromě pracovních pozic budou mít účastníci možnost domluvit si praxe či stáže.Termín:

datum ročníku 2017 není v tuto chvíli známo

Místo:

3. lékařská fakulta, Ruská 87, Praha 10

Web:

http://job.trimed.cz/
Job Fair Kontakt 2017


Mezinárodní studentský spolek ELSA Praha Vás letos již po 17. zve na veletrh pracovních příležitostí Job Fair Kontakt 2017.

Díky třídennímu trvání tě čeká ještě více možností získat informace o pracovních příležitostech v právnickém oboru.

Nachystej si dotazy, vytiskni CV, přijď na Job Fair Kontakt a získej příležitost u nejlepších a nejžádanějších zaměstnavatelů mezi studenty práv.


Termín:

6. - 8. března 2017

Místo:

Aula Právnické fakulta Univerzity Karlovy v Praze (Bazén)

Web:

https://www.facebook.com/events/308615622874300/
Kariérní den PřF UK 2017


Výběr správné kariérní cesty po ukončení studia není pro žádného z čerstvých absolventů snadná věc. Jelikož zdaleka ne všichni absolventi zamíří do čistě vědeckých pozic, připravila naše fakulta den zaměřený na kariérní uplatnění mimo tu nejčistější vědu. Studenti se mohou seznámit nejen s tím, jak se správně připravit na nároky světa mimo fakultu, ale především se již během studia nakontaktovat na potenciální budoucí zaměstnavatele. Dozvíte se také, jak se připravit pro práci či letní brigádu v zahraničí nebo si také nanečisto vyzkoušet, jak vypadá takový kariérní koučing.


Termín:

1. března 2017

Místo:

budova Albertov 6, chodba v prostorech prvních dvou nadzemních podlaží

Web:

https://www.natur.cuni.cz/fakulta/absolventi/karierni-poradenstvi/burzy-prace-a-karierni-dnyPracovní veletrh pro studenty a absolventy sociálních věd


Pracovní veletrh pro studenty a absolventy sociálních věd je pořádán pod záštitou Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd, nicméně brány veletrhu jsou otevřeny pro studenty a absolventy celé Fakulty sociálních věd, ale i např. Fakulty humanitních studií a Filosofické fakulty.Termín:

5. dubna 2017

Místo:

Univerzitní areál Jinonice, U Kříže 8, 158 00 Praha 5

Web:

http://www.fsv.cuni.cz/FSVTEMP-1.html
Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii


Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii je koncipován tak, aby zprostředkoval osobní kontakt mezi studentem a jeho potenciálním zaměstnavatelem. Velká pestrost vystavovatelů zajišťuje studentům široký výběr pracovních příležitostí. Pro zvýšení atraktivity vystoupí přednášející se zkušenostmi ze zdravotnictví v České republice i v zahraničí. V rámci veletrhu také proběhne workshop na téma přijímací pohovor.


Součástí veletrhu bude celodenní catering.Termín:

4. dubna 2017 v areálu FaF HK

5. dubna 2017 – medicínská část

Místo:

Areál Farmaceutické fakulty v Hradci Králové

Výukové centrum Lékařské fakulty UK v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové

Web:

http://www.vpumf.cz

Den firem pro fyziku 2017


Den firem pro fyziku je organizován pravidelně v dubnu portálem CareerMarket ve spolupráci s Matematicko-fyzikální fakultou UK a Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT. Je zaměřen na prezentaci firem, výzkumných center a ústavů působících v oblasti aplikované fyziky a fyzikálního výzkumu.Termín:

25. dubna 2017

Místo:

Matematicko-fyzikální fakulta UK v Praze, V Holešovičkách 2, Praha 8

Web:

http://www.careermarket.cz/careermarket/den-firem-pro-fyziku
PedF UK JOBS


Pedagogická fakulta UK pořádá veletrh pracovních příležitostí PedF UK JOBS, který nabídne studentům netradiční způsob, jak se potkat se svými budoucími zaměstnavateli nebo kolegy.Termín:

10. května 2017

Místo:

Pedagogická fakulta UK, Magdalény Rettigové 4, 116 39 Praha

Web:

https://www.facebook.com/events/129796057567857/?active_tab=about


Stav informací ke dni 3. 5. 2017

Vzhledem k tomu, že konkrétní data a místa konání některých veletrhů nebyla k tomuto datu oficiálně schválena vedením fakult, jsou některé údaje pouze orientační a budou průběžně aktualizovány.
Poslední změna: 3. květen 2017 19:11 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Celetná 13

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:


Další kontakty


Jak k nám