• Aktuality

Aktuality


Vyhlášení 24. ročníku soutěže o Bolzanovu cenu

Bolzanova cena je prestižní cenou Univerzity Karlovy udělovanou studentům za mimořádně objevné práce s vynikajícím tvůrčím obsahem a zpravidla s interdisciplinárním tématickým přesahem zpracované uchazečem v průběhu studia. Jde o mimořádné ocenění jednotlivců z řad studentů Univerzity Karlovy. Udělení ceny se osvědčuje diplomem a je s ním spojena peněžitá odměna.

9. srpna 2017


Nové benefity pro zaměstnance a absolventy

Univerzita Karlova se snaží neustále rozšiřovat svůj benefitní program, v jehož rámci mohou zaměstnanci UK a členové absolventského Klubu Alumni UK využívat nejrůznějších slev. V posledních týdnech se seznam partnerských organizací rozrostl o další položky, a v článku se tak můžete seznámit s nabídkou výhod, které lze nově čerpat na základě vlastnictví univerzitního průkazu.

27. července 2017


Zveme nové studenty na Orientační týden 2017

Během Orientačního týdne se dozvíte mnoho zajímavého o Univerzitě Karlově, knihovnách a informačních zdrojích, financích, možnostech studia v zahraničí, informačním systému UK a zájmové činnosti studentů.

17. července 2017


Zahajte svou pracovní kariéru na Veletrhu Absolvent

Dne 28. listopadu 2017 proběhne univerzitní pracovní Veletrh Absolvent.

22. července 2017


Přihlaste se na Science slam UK

Science slam je formát, který má pomoci popularizovat vědu a výzkum. Je to soutěž, při níž vědci formou stand up výstupu představují své zajímavé vědecké a výzkumné projekty. Před samotnou soutěží se vědci účastní workshopu prezentačních dovedností, které pak mají co nejlépe využít ke svému vystoupení

21. dubna 2017


Prozkoumejte naše newslettery a přihlaste se k odběru!

Pravidelně pro vás připravujeme nový přísun informací a zajímavostí z našich i univerzitních aktivit, kalendář akcí, reportáže a rozhovory. Zůstejte s námi v kontaktu a přihlaste se zdarma k odběru našich newsletterů.

10. dubna 2017


Program MindManager a kurz Rozečtise.cz zdarma v IPSC

Myšlenková mapa je grafické uspořádání klíčových slov, informací a myšlenek doplněné obrázky vyznačující vzájemné vztahy a souvislosti. Jedním z počítačových programů, který při jejich tvorbě nahrazuje poznámkové bloky, tabule a flipcharty, je i software MindManager od společnosti Mindjet.

21. února 2017


Aktuální nabídky stipendií pro zahraniční výjezdy

Vše o aktuální nabídce letních škol, stipendií a nadací pro zahraniční studium.

25. listopadu 2016
Váš názor
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Celetná 13

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:


Další kontakty


Jak k nám