IPSC se stěhuje! Co to pro vás znamená?

Letošní podzim přinese pro IPSC velkou změnu – stěhujeme se! 13. října 2017 opustíme Millesimovský palác, naše dosavadní působiště v Celetné 13. Dům čeká generální rekonstrukce, která mu dodá nejen reprezentativní šarm, ale také účelné řešení s ohledem na potřeby moderní univerzity. Rekonstrukce je plánována na 2 roky a po jejím ukončení se vrátíme zpět.

Nemusíte se ale obávat – budeme tu pro vás i nadále. Kde budeme v době rekonstrukce sídlit? Kde vám vydáme studentské, zaměstnanecké či absolventské průkazy? Které další změny stěhování přinese?

Dvoudenní omezení služeb

Z důvodu stěhování vám nebudeme moci poskytnout naše služby ve dnech 12. a 13. října 2017. Obraťte se nás v předcházejících či následujících pracovních dnech. Mimo provoz bude i námi zajišťovaný výdej karet – výdejní místa na Právnické a Matematicko-fyzikální fakultě budou fungovat bez omezení.

Kde budeme sídlit?

Jednotlivá oddělení IPSC se dočasně přestěhují na více adres v pražském centru. Kompletní přehled umístění našich kanceláří najdete zde

Kde budeme vydávat průkazy?

Výdejní centrum průkazů jsme přemístili na kolej Jednota v ulici Opletalova 38. Otevírací doby přitom zůstávají stejné. Další informace k vydávání průkazů najdete zde

Změna v koncepci poskytování informací

Po dobu naší dislokace vám budeme k dispozici především na telefonu a e-mailu. Po domluvě se s vámi rádi sejdeme i osobně. Neváhejte, pište, volejte. Potřebné kontakty najdete zde