Staňte se součástí Univerzity Karlovy

Bohatá historie a moderní věda, prověřené hodnoty i nové progresivní metody. Nejstarší univerzita ve střední Evropě je nejlepší volbou pro vaše studium i budoucí kariéru.
O nás se můžete opřít i ve světě. Jsme celosvětově uznávaná univerzita s nejlepším mezinárodním hodnocením v ČR. Univerzita Karlova má i za hranicemi prostě zvuk.

Studujte přesně to, co vás zajímá. Na našich 17 fakultách v Praze, Plzni a Hradci Králové nabízíme nejširší škálu studijních oborů a programů v Česku. Některé je možné dokonce studovat jen na Univerzitě Karlově!


Buďte při tom, když se dělá věda. Jako univerzita výzkumného typu se kromě klasické výuky zaměřujeme na intenzivní vědecký výzkum. Zapojit se do něj mohou už studenti bakalářského programu.


Získejte zkušenosti a kontakty v zahraničí. Díky rozsáhlé síti mezinárodních partnerských univerzit nabízíme možnost zahraničních studijních výjezdů a pobytů. Partnery máme třeba i v Austrálii, Brazílii, Japonsku, Jihoafrické republice nebo Ománu.


Nebojte se o své uplatnění. Průzkumy ukazují, že naši absolventi takřka nevědí, co je to nezaměstnanost.


Jsme tu pro vás. K dispozici jsou koleje a menzy, ale i univerzitní či fakultní poradny, kde vám školení odborníci pomohou v různých životních situacích. Na komplikace, které vás během studia postihnou, tedy nebudete sami.


Buďte v obraze

Podívejte se, co se aktuálního děje na Univerzitě Karlově!


http://iforum.cuni.czPoslední změna: 12. únor 2019 15:21 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám