Jak se přihlásit?

Podání přihlášky

Vybrali jste si z naší nabídky oborů? Pak se musíte ke studiu přihlásit řádně vyplněnou přihláškou, doplněnou o požadované přílohy:Vzhledem k tomu, že jednotlivé fakulty UK mají odlišné požadavky na formu, náležitosti a přílohy přihlášky, je třeba vždy dbát pokynů příslušné fakulty, která studijní program/obor realizuje. Přesný postup podání přihlášky na příslušné fakultě najdete v Podmínkách přijímacího řízení.


Přihlášky ke studiu uchazeči podáváte přímo na fakultu, která uskutečňuje Vámi vybraný program.


Elektronickou formu přihlášky, která se již netiskne můžete podat na stránce http://is.cuni.cz/studium/prijimacky/ použijte modré tlačítko "Založení nové přihlášky".


Vybrali jste si více studijních programů (oborů) v rámci Univerzity Karlovy nebo její fakulty? Pak musíte na každý takový program (obor) podat samostatnou kompletní přihlášku ke studiu a zaplatit příslušný poplatek (není-li fakultou stanoveno jinak). Upozorňujeme, že tento poplatek je v jakékoli fázi zahájeného přijímacího řízení nevratný!


Lhůtu pro podání přihlášky naleznete v sekci Důležité termíny.


Základní předpisy


Pro zahraniční uchazeče o studium v českém jazyce

Zahraniční studenti, kteří se rozhodli studovat v českém jazyce, podávají přihlášku ve stejném termínu. Za účelem studia na Univerzitě Karlově mají za povinnost nechat si uznat dosavadní vzdělání. Více informací


Poslední změna: 12. únor 2018 10:34 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám