Kdo jsme

V Informačním, poradenském a sociálním centru pomáháme všem studentům, zájemcům o studium, absolventům i zaměstnancům a návštěvníkům Univerzity. Poskytujeme informace a konzultace o Univerzitě Karlově a ve spolupráci s odborníky v oboru zajišťujeme poradenské a asistenční služby pro studenty a zaměstnance UK. Máme několik pracovišť, kde vás rádi uvítáme a jsme připraveni vám pomoci.


Etický kodex

Řídíme se Etickým kodexem Univerzity Karlovy a děláme vše pro to, aby naše služby a komunikace byly vždy v souladu s těmito pravidly. Řídíme se také Etickým kodexem pracovníků VŠ poraden, na jehož přípravě jsme se podíleli.


Historie

Informační, poradenské a sociální centrum UK (tehdy ještě pod názvem Informačně-poradenské centrum UK) vzniklo v roce 1996 jako součást Odboru pro studium a záležitosti studentů. Tehdy jste jej mohli najít ve Školské ulici 13a, kde se dnes nachází pouze oddělení poradenských služeb. O pět let později, v roce 2001, se centrum osamostatnilo a vytvořilo nový odbor v rámci rektorátu Univerzity Karlovy. Prostory ve Školské ulici rychle přestávaly vyhovovat množství návštěvníků, a tak se hlavní sídlo přesunulo do Celetné ulice 13, kde se nachází doposud. Zde ve větších prostorách je možno návštěvníkům nabízet více služeb, kupříkladu zde bylo zřízeno výdejní centrum průkazů UK, AMU a VŠUP. V roce 2014 se změnil název centra na Informační, poradenské a sociální centrum.


Poslední změna: 24. leden 2018 12:49 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

Prázdninová pracovní doba výše uvedené infolinky je: Po - Čt: 10 - 16 hod., Pá: 10 - 15 hod.

E-mail:


Další kontakty


Jak k nám