• Aktuality z benefitního programu

Aktuality z benefitního programu


Po letní pauze Vám opět přinášíme čerstvé aktuality z oblasti benefitního programu pro zaměstnance a členy Klubu Alumni UK. V uplynulých týdnech se podařilo dojednat spolupráci s několika novými subjekty, u nichž lze, na základě předložení univerzitního průkazu, nově čerpat nejrůznější slevy a výhody. Věříme, že neméně zajímavé pro Vás budou i nabídky stávajících partnerů. Dovolujeme si upozornit především na aktuální nabídku zvýhodněných kurzů v jazykové škole JIPKA či pozvat na vybraná zářijová představení Městských divadel pražských.

Nové slevy u našich partnerů


Resort Svatá Kateřina

Sleva ve výši 15 % z pultových cen na ubytování, sleva ve výši 10 % z pultových cen pobytových balíčků, sleva ve výši 20 % z pultových cen na konzultace s ajurvédským lékařem a na všechna vyšetření v dietologické laboratoři.

Slevy platí i pro osoby v doprovodu zaměstnance/člena Klubu Alumni UK.


Divadlo Kalich

Sleva va výši 10 % ze vstupného až pro 5 osob.


Kosmas

Sleva ve výši 10 % z pultových cen knižních titulů v síti kamenných prodejen. 


Fit Top Wellness Centrum

Sleva ve výši 20 % pro dvě osoby na všechny poskytované služby s výjimkou permanentek, masáží, kosmetiky a pedikúry.


Wellness Centrum Radlice

Sleva ve výši 28 % z jednorázového vstupného do posilovny, sleva ve výši 20 % z jednorázového vstupného na studiové lekce (pilates, aerobic apod.) až pro čtyři osoby. Sleva z jednorázového vstupného do posilovny pro studenty činí 50%.


Pet Center

Sleva ve výši 25 % na jeden produkt při nákupu nad 500 Kč ve značkových prodejnách.


Megabooks

Sleva ve výši 10 % z pultových cen knižních titulů v síti kamenných prodejen.


Pražské Benátky

Sleva ve výši 50 % na vyhlídkové plavby, sleva ve výši 30% ze vstupného do Muzea Karlova Mostu až pro 6 osob.Vzdělávejte se...

Jazyková škola JIPKA

S nástupem nového školního roku je vhodné připomenout možnost navštěvovat konverzační skupinové kurzy v rozsahu 16x 90 minut za zvýhodněnou cenu 2 000 Kč (běžná cena těchto kurzů na pražských pobočkách se pohybuje od 3 500 do 4 100 Kč). Celoročně můžete využít 10% slevu na veškeré skupinové kurzy, minikurzy a překladatelské služby jazykové školy JIPKA.


...bavte se a poznávejte!

Muzeum Lobkowiczkých sbírek a zámek Nelahozeves

S výraznou slevou se můžete seznámit s osudy rodiny Lobkowiczů (vstup do Muzea Lobkowiczkých sbírek za zvýhodněnou cenu 150 Kč/osoba místo 275 Kč/osoba).


Navštívit zámek Nelahozeves nebo zajít na koncert klasické hudby v Lobkowiczkém paláci pak můžete s 15% slevou.


Muzeum Karla Zemana

Do světa filmové fantazie na Malé Straně v Praze se vydejte s 10% slevou na vstupném.


Kino Lucerna

Pokud vás více láká nejnovější kinematografie, pak se vydejte do kina Lucerna s 20% slevou.


Premiere Cinemas

Za studentské vstupné můžete zajít do kina také v Praze 10-Hostivaři.


Městská divadla pražská

Po divadelních prázdninách vás jistě osloví také nabídka Městských divadel pražských.

Tradičně Vás zveme do divadel ABC a Rokoko, kde mohou zaměstnanci a členové Klubu Alumni využít slevu 50 % na nákup vstupenek na některá představení do 1. a 2. cenové zóny. Doporučujeme tato zářijová představení:


Čapek (11. 9. a 20. 9. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

Inscenace sleduje poslední chvíle života velkého spisovatele a velkého člověka, který musí na sklonku života čelit zbabělosti, malosti a nenávisti národa, který tolik miloval a pro nějž tolik udělal.

Hrají: Jiří Hána, Milan Kačmarčík, Máša Málková, Stanislava Jachnická, Viktor Dvořák, Jitka Smutná, Hana Doulová, Jan Vlasák ad.60ʼs aneb Šedesátky (20. 9. od 19 hodin v Divadle ABC + prohlídka zákulisí)

Příběh retrofila ‒ hudební komedie o výletech do časů, kdy klukům rostly dlouhé vlasy a láska nebyla sprostým slovem.

Hrají: Hanuš Bor, Veronika Gajerová, Lucie Pernetová, Radim Kalvoda, Vasil Fridrich, Pavel Juřica, Nina Horáková, Zdeněk Velen ad.Premiéra mládí (19. 9. (+ prohlídka zákulisí) a 30. 9. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

„Stáří neexistuje!“ je hlavním poselstvím komedie Premiéra mládí, ve které se vůbec poprvé na jevišti potkávají herečky Jitka Smutná a Dana Syslová. Jejich postavy, kultivovaná Renáta a bezprostřední Simona, se rozhodnou vzbouřit proti konvencím a užít si na „stará kolena“ ještě nějakou legraci.

Hrají: Jitka Smutná a Dana Syslová
Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (kamila.spikova@ruk.cuni.cz; tel. 224 491 604).Poslední změna: 6. září 2017 09:15 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám