Náš tým


Oddělení informačních služeb

V našem oddělení informačních služeb pro vás připravujeme informační publikace, pořádáme tématické semináře na různá zajímavá témata a zodvídáme vaše dotazy, které nám můžete posílat buď elektronicky nebo telefonicky. Každý den kromě víkendu za námi můžete přijít i osobně a můžete s námi probrat, co vás aktuálně zajímá, nebo si jen tak posedět u některého z mnoha počítačů a pracovat na svých školních úlohách. Můžete zde také vyhledávat informace na Internetu, případně si něco vytisknout.


Kontakt na oddělení


Oddělení poradenských služeb

Potřebujete-li něco probrat důkladněji, poradit při řešení nějakého problému doma nebo ve škole, využijte služeb našich zkušených odborných poradců. Navštívit můžete profesní poradnu, psychologickou poradnu (probíhá i v angličtině), sociálně-právní poradnu a můžete také využít služeb kouče. To vše nabízíme studentům a zaměstnancům Univerzity Karlovy zdarma. Na každé z těchto setkání je však potřeba se předem objednat.


Více o poradenských službách

Kontakt na oddělení


Oddělení sociálních služeb

V oddělení sociálních služeb se zabýváme širokým tématem podpory studentů např. v oblasti stravování, ubytování, stipendií a poplatků a podpory studentů se speciálními potřebami. Organizujeme pro vás zajímavé tématické semináře a rádi vám pomůžeme se v této oblasti zorientovat.


Kontakt na oddělení


Kancelář pro sociální záležitosti studentů a zaměstnanců

Součástí Oddělení sociálních služeb je Kancelář pro sociální záležitosti studentů a zaměstnanců.


Kontakt na oddělení


Kancelář pro studenty a zaměstnance se speciálními potřebami

Potřebujete-li se zorientovat v systému podpory studentů se speciálními potřebami, zjistit informace o dostupnosti některé služby, nebo se zajímáte např. o optimalizaci podmínek studia studentů s handicapem, kontaktujte pracovníky naší kanceláře. Sledujeme všechny novinky v oblasti podpory na celé univerzitě, koordinujeme nabízené služby a jsme ve spojení s ostatními kontaktními osobami na jednotlivých fakultách a pracovištích. Kancelář je součástí Oddělení sociálních služeb.


Více informací o Kanceláři

Kontakt na oddělení


Carolina – středisko digitalizace studijních zdrojů

Pracoviště zpřístupňuje studentům se speciálními potřebami studijní literaturu, digitalizuje studijní materiály a poskytuje další užitečné služby (tisk do Braillova písma, vazba, kurzy atd.).


Více o středisku


Prodej propagačních předmětů

Provozujeme prodejnu UK POINT, ve které můžete nakoupit zboží s logem Univerzity Karlovy. Hledáte-li zajímavý dárek pro své blízké k narozeninám nebo si jen tak pro sebe chcete pořídit triko jako připomínku svých studijí, neváhejte a obchod navštivte. Aktuální katalog prodávaných předmětů naleznete na webu UK POINT.


Web obchodu UK POINT

Kontakt na oddělení


Kancelář pro absolventy

Pro absolventy UK organizuje odborné přednášky k aktuálním tématům zpravidla 1x měsíčně a pořádá různé společenské akce.


Buďte nadále v kontaktu se svou alma mater prostřednictvím členství v Klubu alumni UK: http://www.cuni.cz/UK-4027.html a využijte vzdělávacích možností a benefitů určených speciálně absolventům UK.


Přihlaste se k odběru newsletteru Klubu alumni UK a budete v obraze: http://ipsc.cuni.cz/IPSC-82.html.


Více o Klubu Alumni UK

Kontakt na oddělení


Poslední změna: 26. září 2018 21:12 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám