Aktuality z benefitního programu 10/2018

Oslavte 100. výročí vzniku Československé republiky projížďkou lodí Prahou nebo využijte speciální akce a vydejte se v říjnu s přáteli na lasergame. Nabídka našich partnerů je velmi pestrá a průběžně ji doplňujeme.


Pražské Benátky

Projeďte se po Vltavě a objevte nepoznané kanály mimo hlavní plavební koridory. S naším partnerem získáte 50% slevu na vyhlídkové plavby a slevu 30 % ze vstupného do Muzea Karlova Mostu. Více informací na http://www.prazskebenatky.cz/.
Mercuria Lasergame

Po celý říjen mají zaměstnanci a členové klubu Alumni UK možnost zahrát si lasergame v aréně Mercuria Lasergame v Braníku za 69 Kč/os. Snížená cena se vztahuje pro držitele průkazu i všechny členy jeho doprovodu. Více informací na https://mercurialaser.cz/.


Zveme Vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email: .

Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


Moře (24. 10. a 31. 10. od 19 hodin v Divadle ABC)

Jak snadno se mohou změnit pořádky v malém přístavním městečku? Postačí jedna mořská bouře, která vyplaví neznámého námořníka. Přítomnost cizího elementu spouští lavinu nepředvídatelných a často až absurdně komických událostí a vede k podivuhodnému střetu mezi bohatou majitelkou panství a zarputilým smolařským obchodníčkem. Trpkou komedii o strachu, konspiračních teoriích a jednom nevydařeném pohřbu napsal žijící klasik anglického divadla Edward Bond již roku 1973, ovšem není náhodou, že v posledních letech se stále častěji objevuje na repertoáru významných evropských scén.


Hrají: Zdeněk Piškula, Veronika Gajerová, Viktor Dvořák, Hanuš Bor, Anežka Šťastná, Eva Salzmannová, Jitka Smutná a další.


Kanibalky (24. 10. a 31. 10. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

Původní magická detektivka nastupujícího kmenového režiséra Městských divadel pražských, napsaná přímo pro nově formovaný programový profil divadla Rokoko. Naše současná realita je obrazem tak neuvěřitelných bizarností, že chceme-li se dopustit satiry a nadsázky, je třeba stvořit nespoutané dada, komedii ve stu odstínů černé.


Hrají: Vanda Hybnerová, Jiří Hána, Eva Leinweberová, Petra Tenorová, Radim Kalvoda, Stanislav lehký, Petr Konáš a další.


Tančírna 1918-2018 (23. 10. a 27. 10. od 19 hodin a 27. 10. od 14 hodin od v Divadle ABC)

Protančete s námi posledními sto lety české historie! Vstupte do naší tančírny a nechte se provést tanečním krokem po důležitých meznících naší republiky! Vašimi průvodci budou lidé, jejichž jediné pojítko je zájem o tanec. Tanečníci, kteří nestárnou, ačkoliv okolo nich se řítí dějiny a oni tančí v jejich rytmu.


Hrají: Dana Batulková, Aleš Bílík, Viktor Dvořák, Veronika Gajerová, Petra Tenorová, Nina Horáková, Tomáš Novotný, Michael Vykus a další.


Na miskách vah (22. 10. od 19 hodin v Divadle ABC)

Harwoodova hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera a klade otázky spojené s postavením umění a umělce v totalitní společnosti. Furtwängler byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Jeho protějškem je ve hře americký vyšetřovatel major Steve Arnold, člověk, který nemá o hudbě ani ponětí, jako voják však viděl při osvobozování koncentračních táborů hrůzy nacismu na vlastní oči. Spletité dokazování nechává diváky dlouho na pochybách, na čí stranu se vlastně přiklonit. Když písemné důkazy, které by dirigentovu kolaboraci potvrzovaly, chybí, neváhá se Arnold spojit i s bývalým nacistickým fízlem, druhým houslistou filharmonie. Nic tady není jednoznačné, každé „pro“ má i své „proti“, zkrátka, v tomto sporu je těžké určit, na čí straně je pravda.


Hrají: Vasil Fridrich, Jan Vlasák, Jiří Suchý z Tábora/Michael Vykus, Nina Horáková, Pavel Juřica, Veronika Janků


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.Poslední změna: 23. říjen 2018 20:11 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám