• Aktuality z benefitního programu 03/2019

Aktuality z benefitního programu 03/2019

Březen je měsícem knihy, seznamte se s nabídkou partnerských knihkupectví a vydejte se s novou knížkou na cestu vlakem s Českými drahami. Jarní počasí přeci láká k výletům.

České dráhy

První sluneční paprsky lákají na výlety. Ať už na hory za sněhem nebo k procházkám přírodou či městem. Svezte se s Českými dráhami s IN kartou za zvýhodněnou cenu pro zaměstnance UK. Kompletní zvýhodněnou nabídku naleznete v kategorii České dráhy.


Karolinum

Nakladatelství Karolinum si připravilo speciální březnovou slevu 20 % na veškerou svou produkci pro zaměstnance, studenty a členy Klubu Alumni UK. Sleva se vztahuje pouze na nákup v kamenné prodejně. Karolinum však není jen nakladatelství, ale i knihkupectví, proto při koupi ostatních titulů můžete uplatnit 10% slevu. Zaměstnanci a studenti UK navíc mají přístup k e-knihám nakladatelství Karolinum ZDARMA. Více na Karolinum.


Kosmas

Objevte krásu čtení. Vyberte si v knihkupectví Kosmas a kupte nějakou pěknou knihu sobě nebo svým blízkým s 10% slevou z pultové ceny knižních titulů. Více na Kosmas.

Megabooks

A do třetice všeho dobrého můžete využít 10% slevu u Megabooks, knihkupectví, které se zaměřuje na distribuci zahraniční cizojazyčné literatury. Slevu lze uplatnit v síti kamenných prodejen (obchody Oxford Bookshop a Librairie Francophone). Více na Megabooks.Mercuria Lasergame

Chcete netradičně strávit čas s přáteli? Po celý březen si mohou zaměstnanci a členové Klubu Alumni UK zahrát lasergame v největších arénách v ČR v Mercuria Lasergame v Braníku a Holešovicích za 69 Kč/os. Snížená cena se vztahuje pro držitele průkazu i všechny členy jeho doprovodu. Více informací na https://mercurialaser.cz/.

Klub Alumni UK

Jste absolventem UK nebo máte před koncem studia a chcete si zachovat kontakt s Vaší Alma mater a mít možnost využívat benefity u externích partnerů? Neváhejte vstoupit do Klubu Alumni UK. Kromě jiného budete dostávat pozvánky na společenské akce, přednášky, semináře a kulturní události. Více informací na Klub Alumni UK.


Zveme Vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email: .


Městská divadla pražská


Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


Konzervativec (9. 3. od 19:30 v Divadle Komedie)

Máme dojem, že umíme určit, kdy přesně se co stalo. Věříme v posloupnost. V časovou osu. Mnohé věci a události jsme očíslovali. Války a republiky mají své dané pořadí, víme co a kdy slavit. Ve skutečnosti však máme jen moře času. (Moře, které nás jednou pohltí.) Každá minuta pohromadě je zázrak, zastavme se tedy na chvíli a uctěme společně přítomný okamžik. Inscenací nové hry o významu oslav dějinných událostí pokračuje spolupráce autora Davida Zábranského, režisérky Kamily Polívkové a herce Stanislava Majera.

Hrají: Stanislav Majer, Michal Noga


Andělé v Americe (10. 3. od 18:00 v Divadle ABC)

Dvoudílné drama amerického spisovatele Tonyho Kushnera, scenáristy Spielbergových dramat Mnichov a Lincoln, vypráví o věcech mezi zemí a nebem, o životních výhrách a ztrátách, o lásce a zradě, o nemoci a smrti, o spravedlnosti a odpuštění – a hlavně o světě jako takovém. Dramatické osudy šesti postav se vzájemně prolínají v kulisách New Yorku poloviny 80. let a splétají dohromady hluboce lidský příběh, které je cynický i dojemný zároveň. Kushnerovo epické dílo, ověnčené Pulitzerovou cenou, se stalo předlohou slavného seriálu s Al Pacinem a Meryl Streepovou a svou nadčasovost prokazuje novými inscenacemi na těch nejzvýznamnějších světových scénách. Městská divadla pražská uvádějí v limitovaném počtu repríz vždy v jediném večeru oba díly - Perestrojka a Milénium se blíží.


Hrají: Ondřej Pavelka, Martin Donutil, Beáta Kaňoková, Viktor Dvořák, Tomáš Havlínek, Eva Salzmannová, Filip Březina a další.


Moře (15. 3. od 19:00 v Divadle ABC)

Jak snadno se mohou změnit pořádky v malém přístavním městečku? Postačí jedna mořská bouře, která vyplaví neznámého námořníka. Přítomnost cizího elementu spouští lavinu nepředvídatelných a často až absurdně komických událostí a vede k podivuhodnému střetu mezi bohatou majitelkou panství a zarputilým smolařským obchodníčkem. Trpkou komedii o strachu, konspiračních teoriích a jednom nevydařeném pohřbu napsal žijící klasik anglického divadla Edward Bond již roku 1973, ovšem není náhodou, že v posledních letech se stále častěji objevuje na repertoáru významných evropských scén.


Hrají: Zdeněk Piškula, Veronika Gajerová, Viktor Dvořák, Hanuš Bor, Anežka Šťastná, Eva Salzmannová, Jitka Smutná a další.Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.


V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (mail: kamila.spikova@ruk.cuni.cz; tel. 603 200 459).
Poslední změna: 8. březen 2019 11:37 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám