• Aktuality z benefitního programu 05/2019

Aktuality z benefitního programu 05/2019

Nestihli jste si zatím naplánovat letní dovolenou? Inspirujte se nabídkou našich externích partnerů a vydejte se po České republice i do zahraničí. Využijte atraktivních slev a výhod pro zaměstnance.

CK Čedok

Naplánujte si dovolenou u moře s cestovní kanceláří Čedok. Využít můžete 15% slevu na pobytový zájezd letadlem. Pokud preferujete autokar, můžete uplatnit na zájezd slevu 10 %. Nabídka je určena zaměstnancům a členům Klubu Alumni UK. Sleva se vypočítává ze základní ceny zájezdů uvedené v katalogu. Více informací v sekci Čedok.

Areál Monínec

Pokud jste příznivci hor a aktivnějšího způsobu trávení dovolené, pak pro vás jistě bude lákavá nabídka Areálu Monínec. Zaměstnanci a členové Klubu Alumni UK mohou uplatnit 15% slevu na ubytování, dále pak mohou využít slevu 10 % na sportovní aktivity a dokonce 50% slevu na lanovou dráhu. Více o nabídce v sekci Areál Monínec.

Zlaté kúpele Tručianske Teplice

Pohodový odpočinek ve slovenských lázních nabízejí Zlaté kúpele Turčianske Teplice. Zvýhodněnou cenovou nabídku naleznete zde. V rámci ceny jsou zahrnuty dvě procedury denně, dále neomezený vstup do plaveckého bazénu a fitness centra. Dle délky pobytu také možnost několika vstupů do léčivého SPA&Aquapark na 3 hodiny. Více informací naleznete v sekci Zlaté kúpele Turčianske Teplice.


Zveme vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email: .


Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


Andělé v Americe - Poslední uvedení v sezoně (7. 5. 2019 od 18 hodin v Divadle ABC)

Dvoudílné drama amerického spisovatele Tonyho Kushnera, scenáristy Spielbergových dramat Mnichov a Lincoln, vypráví o věcech mezi zemí a nebem, o životních výhrách a ztrátách, o lásce a zradě, o nemoci a smrti, o spravedlnosti a odpuštění – a hlavně o světě jako takovém. Dramatické osudy šesti postav se vzájemně prolínají v kulisách New Yorku poloviny 80. let a splétají dohromady hluboce lidský příběh, které je cynický i dojemný zároveň.


Hrají: Ondřej Pavelka, Martin Donutil, Beáta Kaňoková, Viktor Dvořák, Tomáš Havlínek a další.


Vladař (15. 5. 2019 od 19:30 v divadle Komedie)

Inscenace o mechanismech moci, o dohodě a válce, o komfortu a diskomfortu je inspirována příručkou o tom, jak vládnout, kterou v roce 1513 napsal Niccolò Machiavelli. V režii Anny Klimešové hrají studenti KALD DAMU.

Hrají: Cyril Dobrý, Kryštof Krhovják, Štěpán Lustyk, Milan Vedral a Vojtěch Vondráček.


Znovusjednocení Korejí (2. a 23. 5. od 19 v divadle Rokoko)

Ačkoliv by název Znovusjednocení Korejí mohl naznačovat, že se bude hrát o politice a Dálném východě, není tomu tak. Je to osmnáct mikropovídek o lásce a vztazích, které všichni prožíváme teď a tady. Mozaika komických i melancholických příběhů, které dohromady skládají barvitý obraz různých podob lásky v moderním světě. Od lásky vášnivé po lásku platonickou, od lásek rodičovských po celoživotní přátelství, od lásky k nenávisti a zpátky… a především zas a znovu k oněm milostným paradoxům, které všichni tak dobře známe.


Hrají: Dana Batulková, Veronika Gajerová, Anna Kameníková, Monika Zoubková, Lucie Žáčková, Hanuš Bor a další.


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.


V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (mail: kamila.spikova@ruk.cuni.cz; tel. 603 200 459).
Poslední změna: 30. duben 2019 14:29 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám