• Aktuality z benefitního programu 06/2019

Aktuality z benefitního programu 06/2019

Letní počasí vybízí k cestování a poznávání nových věcí. Využijte nabídky našich partnerů a poznejte krásy české kultury a krajiny. Nebo využijte poslední možnosti k návštěvě divadla před prázdninami.

Lobkowiczký palác

Jedinečný výhled na Prahu i kus historie si užijete v Lobkowiczkém paláci, který se nachází přímo v areálu Pražského hradu. Můžete využít 45% slevu na vstup do Muzea Lobkowiczkých sbírek. Pokud jste milovníky klasické hudby, jistě oceníte slevu 15 % na koncerty, pořádané v Lobkowiczkém paláci. Více informací o nabídce naleznete v sekci Lobkowiczký palác.


Západočeská galerie

Přes 10 000 děl je ve sbírkovém fondu Západočeské galerie, která se zaměřuje především na umění od 19. století do současnosti. Pokud plánujete navštívit kraj zlatavého moku, určitě nevynechejte ani tuto galerii. Využít zde můžete 50% slevu na vstup. Více informací naleznete v sekci Západočeská galerie.


Ájurvédský pavilon v Resortu Svatá Kateřina

Skvělý odpočinek nabízí nový Ájurvédský pavilon v Resortu Svatá Kateřina. O ájurvédské masáže se zde starají odborníci z Indie, dále můžete navštívit wellness s bazénem, saunou či vířivkami s výhledy do okolní přírody. Vyberte si z lekcí jógy, výletů na kole či vyjížďce na koních. Na ubytování můžete uplatnit 15% slevu či slevu 10 % na ubytovací balíčky. Dále lze využít slevu 20 % na konzultace s ajurvédským lékařem. Více informací naleznete v sekci Resort Svatá Kateřina.


Zveme vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email: .


Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


Revizor (14. a 20. 6. od 19 hodin v divadle ABC)  

Revizor – to je explozivní anekdota o těch, již majíce v péči blaho obce, pečují jen o blaho vlastní, a o tom, jak naletí jinému typu „šmejda“ než jsou oni sami. Bravurní, věčná komedie o parazitech, s jejichž světem zatřese jedině srážka s parazitem jiného druhu. Historka, kterou původně vyprávěl Gogolovi Puškin a která se posléze strašně nelíbila carovi. Inu… Rusko není jen ruské kolo, ruské vejce, ruská ruleta a Máša a medvěd. Rusko je zemí geniální literatury, brutální satiry a monstrózních činovníků moci. A paradoxů. Jedl Čajkovský labardan? Kousal Potěmkin karandaš? Měl Rasputin sabáčku? A vůbec, víte vy co je právě must have v Petrohradu? V hlavních rolích Tomáš Havlínek, Pavla Tomicová a Václav Kopta. Režie David Drábek.


 Hrají: Václav Kopta, Pavla Tomicová, Tomáš Havlínek, Jiří Panzner, Pacel Juřica, Tomáš Milostný, Oldřich Vízner, Viktor Dvořák, Evellyn Pacoláková a další.


Romeo a Julie (10. a 13. 6. od 19 hodin v divadle ABC)

Snad žádnou hru není třeba představovat méně než Shakespearova Romea a Julii. Slavný příběh o lásce a nenávisti, o osudovém nesváru mezi dvěma rody a o tom, jak může malichernost vést k osudové tragédii, připraví pro divadlo ABC umělecký šéf Michal Dočekal. Do hlavních rolí obsadil mladé talenty Terezu Marečkovou a Zdeňka Piškulu. Živou hudbou inscenaci doprovodí indie rocková kapela Please The Trees.


Hraji: Zdeňek Piškul, Tereza Marečková, Milan Kačmarčík, Pavel Čeněk Vaculík, Jiří Štrébl, Dana Batulková a další.


Kanibalky - Soumrak samců (26. a 27. 6. od 19 hodin v divadle Rokoko)

Naše současná realita je obrazem tak neuvěřitelných bizarností, že chceme-li se dopustit satiry a nadsázky, je třeba stvořit nespoutané dada, komedii ve stu odstínů černé. Iggy a Diana jsou svérázný pár vyšetřovatelů. Případů musí vyřešit hned několik – a všechny jsou pěkně vykloubené a šílené. Ústřední kauzou je vražda pěti arabských mužů v nuselském loftu. Stopa vede do výcvikového tábora slušnočechů, kteří se chystají na muslimský exodus, omývají se octovou vodou proti chemtrails a jsou posedlí konspiračními weby. Vedle toho se Drábek ve svém nejnovější hře vypořádá se sociálními sítěmi, genderovými posuny či jedním bývalým prezidentem, co se dopustil podivné odrůdy kanibalismu…


Hrají: Vanda Hybnerová, Jiří Hána, Eva Leinweberová, Petra Tenorová, Radim Kalvoda, Stanislav Lehký, Petr Konáš a další.


Teror - Derniéra (6. 6. od 19:30 v divadle Komedie)

Terorista unesl civilní letadlo, aby je navedl na fotbalový stadion a zabil tak 70 000 diváků. Ale jeden muž, vojenský pilot Lars Koch,  měl odvahu a sílu jednat. Sestřelil  letadlo, všech 164 cestujích zahynulo. Měl Lars Koch právo zabít 164 nevinných lidí? Existují v lidském životě situace, kdy je zabíjení správné?  Teror od Ferdinanda von Schiracha je divadelním hitem poslední sezony, který již vidělo téměř 400 000 diváků. V současné době se hraje po celém světě na více než třiceti renomovaných scénách.  Ke hře vznikly i internetové stránky , na nichž si své rozhodnutí můžete porovnat s hlasováním diváků v dalších divadlech.


Hrají: Milan Kačmarčík, Zbigniew Kalina, Tomáš Novotný, Jitka Smutná, Lukáš Jurek a Evellyn Pacoláková


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.


Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.


V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností či třeba námětů a doporučení k dané oblasti se můžete obrátit na Ing. Kamilu Špikovou (mail: kamila.spikova@ruk.cuni.cz; tel. 603 200 459).


Poslední změna: 3. červen 2019 21:44 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám