• Akce pro vás

Akce pro vás


‹  Leden 2020  ›

StČtSoNe
12345
PoÚtStČtSoNe
6789101112
PoÚtStČtSoNe
13141516171819
PoÚtStČtSoNe
20212223242526
PoÚtStČt
2728293031

6. února 2020

Time management pro 21. století

PRO DOKTORANDY / Život žijeme v čase. Pokud neumíme tento čas dobře organizovat, nemůžeme mít organizovaný ani život - profesní ani soukromý - a nemůžeme v něm dosáhnout to, co je hodnotné a naplňující. Protože co je hodnotné, je obtížné - a tuto dobrou organizaci vyžaduje.


6. února 2020

Práce v IT – beseda s absolventy UK

PRO STUDENTY A ABSOLVENTY / Představujeme vám nový cyklus kariérních besed pro studenty a absolventy Univerzity Karlovy, jehož prvním tématem bude práce v IT. Pozvali jsme čtyři absolventy Univerzity Karlovy, aby nám řekli, na čem nyní pracují a jaký byl vývoj jejich kariéry. Pozvání na první besedu přijali absolventi Matematicko-fyzikální fakulty Tomáš Herceg, Karel Zikmund, Hana Lapková a Martin Ducháček.


7. února 2020

Writing with Style: Cohesion & Coherence II

FOR PhD STUDENTS / Too often writers believe that ‘academic writing’ involves complex language and flowery style. In this workshop, you will learn how to make your academic writing dynamic, clear and reader-friendly.


7. února 2020

Kritické a tvořivé myšlení

PRO DOKTORANDY / Hlavním cílem workshopu je představit vybraná pojetí kritického a tvořivého myšlení tak, aby si účastníci příslušné postupy sami vyzkoušeli a mohli je dále využívat.


15. února 2020

Klub Alumni: Prohlídka Břevnovského kláštera

PRO ČLENY KLUBU ALUMNI UK / Srdečne zveme na komentovanou prohlídku Břevnovského kláštera, který založil roku 993 kníže Boleslav II. a pražský biskup Vojtěch. Klášter jako celek s bazilikou svaté Markéty a s Markétskou zahradou je chráněn jako národní kulturní památka České republiky. Klášter je považován za nejstarší písemně doložené místo vaření piva v celé České republice a v této tradici pokračuje Břevnovský klášterní pivovar.


15. února 2020

Alumni Club: Monastery of Břevnov - guided tour

FOR ALUMNI CLUB MEMBERS / The monastery of Břevnov is a monastery in the Benedictine tradition. It is the oldest Czech monastery founded in 993 by Boleslav II. The monastery as a whole with the Basilica of St. Margaret and the Margaret Garden is protected as a national cultural monument of the Czech Republic. The monastery is considered to be the oldest documented place of beer brewing in the Czech Republic, the Břevnov Monastery Brewery continues this tradition.


24. února 2020 – 29. února 2020

Informační týden

PRO ZÁJEMCE O STUDIUM / Každoroční on-line akce, která všem zájemcům a uchazečům o studium Univerzity Karlovy poskytuje před blížícím se prvním termínem podání přihlášek na VŠ ucelený přehled informací o studiu na naší univerzitě.


26. února 2020

Erasmus+ studijní pobyty a stáže

PRO STUDENTY UK / Seminář je určen všem studentům, kteří by v průběhu svého studia rádi vyjeli na studijní pobyt na zahraniční univerzitě nebo absolvovali pracovní stáž, a to prostřednictvím programu ERASMUS+.


5. března 2020

Klub Alumni: Jakub Szántó

Svět se díky technologiím zmenšil, ale podstata konfliktů zůstává po staletí stejná. Ve víru rychle se proměňujícího světa se žurnalisté snaží udržet krok a věrně zprostředkovat informace zblízka stejně jako z druhé strany glóbu. Jak probíhá práce reportéra ve světě hladovém po informacích i přeplněném těmi falešnými? Jak technologie pomáhají i škodí? A jak si v takovém světě stojí česká žurnalistika? Odpoví Jakub Szántó, reportér České televize zaměřený na Blízký východ a absolvent Fakult sociálních věd UK.


Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám