Setkání absolventů Univerzity Karlovy žijících v Kanadě

Vážené absolventky a vážení absolventi Univerzity Karlovy, vážené krajanky a vážení krajané,

u příležitosti Dnů Univerzity Karlovy v Kanadě

si Vás jménem rektora Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc., MBA a jménem generálního konzula v Torontu pana Ing. Ivana Počucha

dovolujeme pozvat na setkání absolventů Univerzity Karlovy žijících v Kanadě se zástupci vedení univerzity.

Prof. PhDr. Lenka Rovná, CSc., prorektorka Univerzity Karlovy pro evropskou problematiku,

Prof. MUDr. Jan Škrha, DrSc., prorektor pro zahraniční vztahy a mobilitu,

budou na setkání informovat o současném vývoji a perspektivách Univerzity Karlovy a o práci s jejími alumni.

Setkání se bude konat v pondělí 12. března v 18.30 v prostorách Generálního konzulátu ČR v Torontu na adrese 2 Bloor St. West, Suite 1500.

Prosíme o registraci do 28. února 2018 na e-mailové adrese:

Pozvánka platí pro dvě osoby.

Setkání českých krajanů a absolventů Univerzity Karlovy se uskuteční rovněž 14. března v Montrealu.

Pozvánka ke stažení (PDF)

Máte dotaz?

Ovocný trh 560/5

Prázdninová pracovní doba výše uvedené infolinky je: Po - Čt: 10 - 16 hod., Pá: 10 - 15 hod.