Aktuality z benefitního programu 09/2018

V posledním Newsletteru došlo k chybě

Řijnové aktuality z benefitního programu naleznete na https://ipsc.cuni.cz/IPSC-291.html


Prázdniny jsou za námi a do nového akademického roku vstupujeme s rozšířenou nabídkou benefitů a nových partnerů našeho programu. Seznamte se s nimi.


Praktické a zábava

Jazyková škola Glossa

Začněte nový akademický rok s rozvojem svých jazykových dovedností. S Jazykovou školou Glossa můžete získat slevu 500 Kč na první semestr školního roku 2018/2019. V případě pokračování i v dalším semestru získáte slevu 30 % ze základní ceny kurzu.Raiffeisenbank eKonto Komplet

Pokud často hledáte bankomat své banky, abyste nemuseli platit zbytečné poplatky za výběr z cizího bankomatu, s eKontem Komplet již nemusíte. Při splnění podmínky alespoň 3 debetních transakcí měsíčně a měsíční zaslanou částkou na účet alespoň 5000 Kč můžete využít účet s výhodami zcela ZDARMA.

iRobot

Nebaví vás luxování? Pak neváhejte využít nabídky našeho partnera iRobot. Zaměstnanci UK a členové klubu Alumni UK mohou uplatnit slevu 20 % na nákup domácích robotů. Při objednávce stačí na emailu objednavky@mercatus.cz zadat slevový kód UKA.

Muzeum Lega

Jste fanoušky nejznámější stavebnice světa? Pak se vydejte do říše kostek v Muzeum Lega se slevou na vstup ve výši 30 %.Areál Monínec

Zveme vás do bikeparku, lanového parku či na další atraktivní sportovní aktivity do Areálu Monínec, kde pro vás připravili i zajímavé celoroční slevy. Areál Monínec najdete na Javorové skále 70 km jižně od Prahy. V létě využijte slev 15 % na ubytování, 50 % na lanovou dráhu nebo 10 % na sportovní aktivity. V zimě na vás čeká sleva 15 % na lyžování a 20 % na pobyt!
Zveme Vás do divadla!

Chcete dostávat speciální nabídky divadelních představení se slevou až 50 % prostřednictvím emailu? Přihlaste se zprávou zaslanou na email: .

Městská divadla pražská

Po předložení průkazu zaměstnance UK nebo člena Klubu Alumni na pokladnách divadel ABC a Rokoko získáte 50% slevu na nákup vstupenek do 1. a 2. cenové zóny (sleva platí na představení z repertoáru MDP, nelze využít na tituly Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím… a Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, na hostující představení a pronájmy).


I♥MAMMA (17. 9. od 19 hodin v Divadle ABC)

Tragikomedie o radostech a strastech spojených s údělem matek v dnešním světě. Nová hra izraelské dramatičky Hadar Galron se z nejrůznějších úhlů pohledu dívá na velmi důležité mezníky v životě většiny žen – těhotenství a mateřství. Originální hořkosladká revue s nadhledem a nadsázkou nahlíží na velmi intenzivní fáze života žen, které s sebou přinášejí radost a štěstí, ale také bolest a starosti.


Hrají: Radka Fidlerová, Veronika Janků, Lenka Zbranková, Evellyn Pacoláková, Zuzana Kajnarová, Denisa Pfauserová, Henrieta Hornáčková ad.


Konkurz (19. 9. od 19 hodin v Divadle Rokoko)

Všichni chtějí roli. A jsou pro to ochotni udělat téměř vše. O jakou roli se jedná? To nikdo přesně neví. Tři herci, čekárna a pokyny, které se neustále mění, příkazy, které si odporují, otázka, zda konkurz je něco, co teprve začne, anebo zda už probíhá a oni jsou odněkud sledováni. A otázka, zda umíme žít daným okamžikem, či zda se náš život skládá z chvil nanečisto a čekání na tu správnou roli.


Hrají: Dana Batulková, Jiří Hána, Aleš Procházka, Jaroslav Vlach, Zdeněk Dolanský, Henrieta Hornáčková.


Evžen Oněgin (26. 9. od 19 hodin v Divadle ABC)

Příběh nenaplněné lásky petrohradského šviháka a venkovské dívky je básnickou sondou do lidské duše. Absence smyslu bytí, absence jakéhokoli životního cíle žene mladého muže z místa na místo, nedává mu nikde klid, vede ho k pocitu, že svět je místo nudné a život je hra předem prohraná. K tomu, aby pochopil, že zoufalství neleží vně, ale pramení z jeho vlastní duše, musí zradit přátelství, zmařit lidský život, ztratit skutečnou lásku a dohnat sebe sama až k branám pekel.


Hrají: Jiří Hána, Petra Tenorová, Aleš Bílík, Henrieta Hornáčková, Jitka Smutná, Hana Doulová/Veronika Janků, Jiří Schwarz, Jaroslav Vlach, Milan Kačmarčík a další.


Celý program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Bližší informace k výše uvedeným slevám a kompletní nabídku benefitů pro zaměstnance UK a členy Klubu Alumni UK naleznete na adrese http://bit.ly/UKbenefity.


Poslední změna: 21. říjen 2018 21:07 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 850

E-mail:

Provozní doba a kontakty na oddělení


Jak k nám